Spotkanie Mistrza z uczniami: Jarosław Kuźniar

Spotkanie Mistrza z uczniami

JAZZ BAR
7 lutego 2015 (sobota), godz. 18:00

Wstęp wolny

OTWARTE WARSZTATY DZIENNIKARSKIE

Jarosław Kuźniar - dziennikarz i prezenter związany ze stacją TVN. Na początku kariery dziennikarskiej był związany z Radiem Sudety oraz Telewizją Sudecką. Pracował także w Polskim Radiu Wrocław, następnie w Programie III Polskiego Radia prowadził "Zapraszamy do Trójki". Przez 5 lat pracował w Radiu ZET, gdzie przygotowywał popołudniowe "Wiadomości" i "Wydarzenia Dnia". Od  2007 pracuje w TVN24, gdzie od poniedziałku do piątku jest gospodarzem "Poranka TVN24". Prowadził program "Rozmowa bardzo polityczna". Był prowadzący muzyczny program X Factor. Przeprowadza wywiady dla tygodnika „Wprost”. Dwukrotnie został laureatem nagrody Wiktory – Wiktora 2008 zdobył w kategorii największe odkrycie telewizyjne roku a Wiktora 2013 w kategorii prezenter telewizyjny. Ponadto jeszcze dwukrotnie był nominowany do tej nagrody – do Wiktora 2009 w kategorii najlepszy prezenter TV, a do Wiktora 2011 w kategorii prezenter TV. W 2009 otrzymał nagrodę Media Tory w kategorii inicjaTOR. Został nominowany do nagrody Telekamery 2009 w kategorii informacje i Telekamery 2014 w kategorii prezenter informacji.

Zaprasza na warsztaty:
„Widzę to na co dzień. Rano macie Państwo pretensje , że za szybko, za wolno, że nie te tematy. Spróbujmy znaleźć tematy, które Państwa  będą  interesowały.
Wyjdźcie w miasto, znajdziecie temat o którym chcielibyście opowiedzieć filmem, tekstem, zdjęciem. Przynieście swój materiał na spotkanie. Wspólnie o nim porozmawiamy.„

 

 

 

© 2014 Thermaleo Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

Atrakcje w sercu Uzdrowiska

Strona wykorzystuje pliki cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem