Ciekawy wykład: Erologia czyli nauka o błędach

Erologia czyli nauka o błędach

JAZZ BAR
12 marca 2015 (czwartek), godz. 19:00

Wstęp wolny

"Jak nie popełniać błędów w życiu osobistym, w związku." Prowadzi Bogdan Wawrzyńczyk

Erologia – nowa dziedzina nauki wywodząca się z filozofii i prakseologii (twórca – prof. Tadeusz Kotarbiński).Zajmuje się istotą "błędu myślenia" samego w sobie,  w życiu osobistym,  rodzinnym, pracy zawodowej,  biznesie oraz  w oddziaływaniach masowych.

Zakres badań obejmuje elementy wiedzy z zakresu filozofii, etyki, prakseologii, socjologii i psychologii, szczególnie psychologii rozwoju osobowości i komunikacji interpersonalnej oraz marketingu. Na spotkaniu  będziemy szukać odpowiedzi na pytania "Dlaczego i gdzie najczęściej popełniamy błędy w życiu osobistym? Dlaczego tkwimy w błędach, które rujnują nam i innym życie?". Dotkniemy tematu, kultury komunikacji – podstawowego  warunku udanego związku i sukcesów osobistych.

Bogdan Wawrzyńczyk

Doradca d/s promocji i rozwoju kultury, psychologii kontaktów międzyludzkich.
Znawca kultury, historii i geografii Polski. Podróżnik. 
Studiował nauki pedagogiczne na Wydziale pedagogiki kulturalno-oświatowej WSP w Bydgoszczy. Ukończył także Wydział Nauk Humanistycznych i Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studium Zarządzania i Marketingu -  Francuski Instytut Zarządzania w Warszawie. Zajmował się dydaktyką - nauką o sposobach i formach przekazywania wiedzy w CMKP, w Warszawie. Jego naukową pasją jest nowa dziedzina wiedzy - EROLOGIA - nauka o błędach w myśleniu, działaniu i postrzeganiu rzeczywistości.
Autor  artykułów m.in  z zakresu estetyki i poradnictwa. Autor i organizator wystaw prezentujących  najpiękniejsze miejsca w Polsce.

 

© 2014 Thermaleo Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

Atrakcje w sercu Uzdrowiska

Strona wykorzystuje pliki cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem