Ciekawy Artysta: Beti & Bobass

Ciekawy Artysta: Beti & Bobass

JAZZ BAR
11 kwietnia 2015 (sobota), godz. 19:00

Wstęp wolny

W cyklu „Łączymy pokolenia” gość specjalny Ola Chlipała wychowanka ośrodka szkolno wychowawczego w Nowym Targu.

Projekt „Beti & Bobass" powstał w 2012 roku w Nowym Targu i łączy przyjaciół, którzy pragną wyrazić własne marzenia, pragnienia, uczucia muzyczne. Beata i Kuba mieszanka różnorodnych stylów i temperamentów co niewątpliwie wpływa na żywiołowość i temperaturę muzyki. Każdy dźwięk zawarty w ich muzyce jest dla nich czymś bardzo osobistym.  W przygotowaniu kolejna autorska  płyta „ Ogień i Ogień”.

Beata "Beti" Bełtowska to wokalistka o mocnym i charakterystycznym wokalu. Absolwenta szkoły muzycznej II stopnia w klasie fortepianu. Autorka własnych teksów i muzyki. Finalistka programu telewizyjnego "Droga do gwiazd".

Kuba "Bobas" Wilk –multiinstrumentalista. Aranżer, realizator dźwięku. Gra głównie jazz i funk, nie przeszkadza mu to jednak w otwieraniu się na inne, często bardzo odległe stylistycznie gatunki. Koncertował m.in.: w Indiach, Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech. Został laureatem Festiwalu Polskiego Radia programu 2 „Nowa Tradycja”,  zdobywając Grand Prix w duecie z Agatą Siemaszko.

© 2014 Thermaleo Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

Atrakcje w sercu Uzdrowiska

Strona wykorzystuje pliki cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem