Muzyczne spotkania z... Hirek Wrona

Muzyczne spotkania z... Hirek Wrona

JAZZ BAR
1 sierpnia (sobota), godz. 20:30

Wstęp: 15 zł (w tym napój powitalny)

TV PARTY  do posłuchania, pooglądania i potańczenia

Hirek Wrona - dziennikarz telewizyjny i radiowy, niezależny publicysta, DJ, DVJ. Producent i reżyser wydarzeń artystycznych oraz koncertów. współpracuje z PR III Polskiego Radia. Autor i współpracownik m.in. takich audycji jak Radiomann, Radio Clash, Między dniem a snem, Muzyka z nowej płyty czy Czarny piątek, obecnie prowadzi audycję Soul - muzyka duszy i Czarna noc.
W latach 1991-2006 na przemian z Markiem Sierockim prowadził blok muzyczny w programie informacyjnym Teleexpress emitowanym na antenie stacji telewizyjnej TVP1. Współproducent i reżyser oraz współprowadzący koncertu „Niech świat się do nich uśmiechnie” na rzecz Monaru (stadion 10 lecia, 1992 rok, 70 tys. widzów). Pomysłodawca, scenarzysta i prowadzący koncertów Hip-Hop Opole 2001, 2002, 2003, 2004. Scenarzysta i współproducent koncertu jubileuszowy z okazji 30-lecia Niezależnego Zrzeszenia Studentów (NZS) Trzymaj Pion, który odbył się na Rynku Głównym w Krakowie (transmisja TV POLSAT). Rzecznik prasowy wielu festiwali i koncertów (m.in.: Festiwalu Opolskiego, Sopockiego, Jazz Jamboree, koncertu J.M.Jarre’a, ).
W 2012 został laureatem Dorocznej Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2012 za kampanię Bądź świadomy.

Hirek Wrona

Muzycznie...
Niesforne dziecko Trójki. Synowskie spojrzenie kieruje w stronę Panów Jana Chojnackiego, Wojciech Manna i Grzegorza Wasowskiego.
Miota się pomiędzy „czarnymi” dźwiękami: od Nowego Orleanu po Minneapolis zahaczając o Nowy Jork i Los Angeles.
Chętnie wstępuje do Londynu. Nie zapomina o rodzimych podwórkach. Uważa, że hip-hop to kwintesencja wszystkich „czarnych” gatunków muzycznych. Wielki fan płyt winylowych.
Trójka jest spełnieniem wielu jego marzeń.

© 2014 Thermaleo Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

Atrakcje w sercu Uzdrowiska

Strona wykorzystuje pliki cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem