Ciekawy artysta: Sabina Mustaewa

Ciekawy artysta: Sabina Mustaewa

JAZZ BAR
4 sierpnia (wtorek), godz. 20:30

Wstęp: 15 zł (w tym napój powitalny)

Wschodząca gwiazda z Uzbekistanu, polskiego pochodzenia.
 
Sabina MUSTAEWA urodziła się 16 czerwca 2000 roku. Od 8 lat występuje z zespołem jazzowym "Karawan" pod kierownictwem saksofonisty Pana Bułata Mustaewa, laureata festiwali jazzowych w Uzbekistanie i Kazachstanie. Często bierze udział w koncertach i przedsięwzięciach jazzowych. Śpiewa z orkiestrą imienia B. Zakirowa.

Mając 11 lat zdobyła główną nagrodę w konkursie "Utalentowane dzieci" w Uzbekistanie. W wieku 13 lat zajęła 3 miejsce w konkursie dla młodych śpiewaków "Dziecięca Nowa Fala".
W wieku 14 lat otrzymała główną nagrodę w projekcie wokalnym dla dzieci "Głos –Dzieci2"  (The Voice) w Rosji. Brała udział w obchodach rocznicy powołania polskiego centrum kulturowego w Taszkencie, gdzie zaśpiewała  "Sen o Warszawie".

Najbardziej ulubionym kierunkiem muzyki Sabiny jest jazz. W jej repertuarze są takie utwory jak "Moon River", "Wisper Not", "It Dont Mean a Thing", "A Tisket a Tasket", "Lullaby of Birdland", "Chic to chic" i inne.  Śpiewa piosenki z repertuaru takich gwiazd jak: Ella Fitzgerald, Natalie Cole, Louis Armstrong, Aretha Franklin.

 

© 2014 Thermaleo Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

Atrakcje w sercu Uzdrowiska

Strona wykorzystuje pliki cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem