Muzyczne spotkania z ... Radiem RDN Nowy Sącz i Piotrem Fortuną, szefem muzycznym stacji

Muzyczne spotkania z: Radiem RDN Nowy Sącz i Piotrem Fortuną szefem muzycznym stacji

JAZZ BAR
14 listopada (sobota), godz. 19:00

Wstęp wolny

Usłyszysz o radiowych tajemnicach, o tym jak dobiera się program muzyczny. O czym myślą dziennikarze? Posłuchamy razem muzyki RDN.
RDN Małopolska jest lokalnym środkiem informacji i ewangelizacji w południowej Polsce. Radio działa od 1993 r. i nadaje całodobowy program dla słuchaczy Małopolski i części Podkarpacia na trzech częstotliwościach: 103,6 FM we wschodniej części Małopolski i zachodniej Podkarpacia. Radio RDN Małopolska jest rozgłośnią diecezji tarnowskiej.

Program Radia jest tworzony i nadawany ze studia w Tarnowie przy współpracy korespondentów lokalnych w Bochni, Brzesku, Dębicy i w innych ośrodkach regionu.
Swoim zasięgiem obejmujemy około 1.5 mln potencjalnych słuchaczy zamieszkałych na obszarze około 120 kilometrów od Tarnowa.

Radio RDN Małopolska realizując oczekiwania i potrzeby słuchaczy regionu jest atrakcyjnym radiem informacyjno-muzycznym, dobrym i opiniotwórczym radiem lokalnym oraz nowoczesnym radiem ewangelizacyjnym. Te podstawowe cele radia realizowane są za pomocą programów informacyjnych, publicystycznych, ewangelizacyjno-religijnych, edukacyjno-kulturalnych oraz muzyczno-rozrywkowych.

 

© 2014 Thermaleo Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

Atrakcje w sercu Uzdrowiska

Strona wykorzystuje pliki cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem