Rezerwacja biletów

Zapraszamy do rezerwacji biletów na wydarzenia w Dworku Gościnnym.

Państwa rezerwacja będzie potwierdzana mailowo lub telefonicznie.

Zapisz się do newslettera z informacjami o wydarzeniach

W celu zapisu na newsletter Thermaleo Plus - Szczawnica z informacjami o aktualnych wydarzeniach i imprezach organizowanych przez Thermaleo Plus należy zaznaczyć obydwa poniższe pola, w innym przypadku usługa nie będzie możliwa do realizacji.

Informujemy, że:

  • Administratorem Danych jest Thermaleo Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bartoszewicza 3/30, 00-337 Warszawa, tel. 18 540 04 00. Spółka prowadzi operację przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu należytej i prawidłowej obsługi procesu rezerwacji biletów, a także prawnie usprawiedliwionego celu na podstawie art.23 ust.1 pkt 3 oraz art. 23 ust.1 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.), a w przypadku zapisu na newsletter Thermaleo Plus - Szczawnica w celu wysyłki newslettera na podany adres poczty e-mail.
  • W każdym przypadku udzielenie zgody jest dobrowolne. Udzielona zgoda w każdym czasie może być odwołana poprzez kontakt: dworekgoscinny@thermaleo.pl
  • Bez Pani/Pana zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.).
  • Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania poprzez kontakt: dworekgoscinny@thermaleo.pl
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

© 2014 Thermaleo Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

Atrakcje w sercu Uzdrowiska

Strona wykorzystuje pliki cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem